+48 22 331 00 51
ul. Grzybowska 2 lok. 36, 00-131 Warszawa

Aktualności

Najnowsze aktualności

Bank Performance Management

ING-fincode

FinCode z sukcesem zakończyła wdrożenie autorskiej aplikacji mobilnej – Bank Performance Management ING BS, będącej Systemem Informacji Zarządczej dla Zarządu Banku, klasy Executive Information Systems (EIS).

Bank Performance Management to rozwiązanie analityczno-raportowe spełniające wymagania KNF dotyczące raportowania w instytucjach finansowych, dostosowane do specyfiki pracy na urządzeniach mobilnych.

System oparto o technologię MicroStrategy – lidera w branży rozwiązań klasy Business Intelligence. Wybór partnera nie jest przypadkowy, technologia MicroStrategy dzięki swoim walorom w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności doskonale odpowiada na potrzeby instytucji finansowych. Aplikacja działa obecnie obsługując tryb on-line i off-line na smartfonach i tabletach, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z systemu w każdych warunkach, w dogodnym czasie i miejscu.

Wysokie kompetencje zespołu Fincode oraz doskonała współpraca i profesjonalne podejście uczestników projektu ze strony Banku, pozwoliły osiągnąć wszystkie cele projektu, czego potwierdzeniem jest pozyskana referencja.

Zapraszamy instytucje finansowe do współpracy w zakresie budowy zaawansowanych systemów raportowania, w szczególności aplikacji mobilnych klasy EIS.

Udostępnij

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Góra