+48 22 331 00 51
ul. Grzybowska 2 lok. 36, 00-131 Warszawa

Rekrutacje w IT

rekrutacje-w-IT

Powodzenie i skuteczność rekrutacji w IT bierze się ze znajomości rynku, współpracy z największymi firmami biznesowymi, instytucjami, firmami wdrożeniowymi, ale także z doświadczenia w umiejętności weryfikacji kandydatów i ich faktycznych osiągnięć. To co nas wyróżnia w tych działaniach to umiejętność zdefiniowania właściwych kompetencji i na tym tle profesjonalna ocena poszczególnych osób.

W obliczu drogich inwestycji w IT szukamy najczęściej już przygotowanych osób, potrafiących szybko i skutecznie wdrożyć się w nową rzeczywistość i poradzić sobie z bieżącymi problemami. Niestety, różnorodność zagadnień związanych z obszarem IT nie pozwala na odpowiednią i trafną identyfikację oraz skojarzenie tych kompetencji, od których przecież zależy przyszłość naszej organizacji.

Skąd pewność, że my potrafimy sprawnie przeprowadzić rekrutację w IT? Nasza wiedza i doświadczenie to owoc 16 lat i prawie 200 projektów zrealizowanych na styku kilku kluczowych zagadnień: strategii, organizacji, zarządzania i informatyki. Każdy nasz projekt wiąże się między innymi z oceną lub zaprojektowaniem obszaru IT, oceną zasobów, struktury, kompetencji.

Udostępnij
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Góra