+48 22 331 00 51
ul. Grzybowska 2 lok. 36, 00-131 Warszawa

Poprawa komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej dzięki zastosowaniu systemu IFS Applications™

ERPCel projektu

Usprawnienie zarządzania procesami w obszarze finansów, produkcji i dystrybucji w firmie Izostal S.A.
Izostal, który korzystał z systemu IFS Applications™ od ponad dziesięciu lat, używa obecnie wersji IFS Applications™ 8.

Korzyści z wdrożenia

Zaktualizowane rozwiązanie poprawiło ergonomię obsługi systemu, zwiększyło wsparcie funkcjonalne w obszarze zarządzania dokumentacją oraz usprawniło proces obsługi faktur dzięki wdrożeniu rozwiązania IFS e-Faktura. Rozwiązanie obejmuje ponadto obszary finansów, produkcji i dystrybucji.

O kliencie:

Izostal S.A. z siedzibą w miejscowości Zawadzkie (woj. opolskie) jest firmą produkcyjną działającą od roku 1993. Spółka specjalizuje się w dostarczaniu na rynek zaawansowanych technologicznie zewnętrznych i wewnętrznych izolacji antykorozyjnych rur stalowych, wykorzystywanych głównie do budowy rurociągów gazowych i naftowych. Uzupełnienie oferty stanowią rury stalowe, wyroby hutnicze oraz armatura stalowa. Izostal S.A. współpracuje z firmami zajmującymi się wykonawstwem inwestycji dla potrzeb gazownictwa. Spółka jest jednym z wiodących dostawców rur dla sektora gazowniczego w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

REFERENCJE

Wdrożenie realizowane przez konsultantów i ekspertów ABS zostało docenione przez klienta.

Zobacz referencję
Opinie
  • 1
    "Główne korzyści biznesowe, które osiągniemy w wyniku wdrożenia IFS Applications 8, to usprawnienie działań operacyjnych naszej firmy oraz poprawa komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej dzięki zastosowaniu intuicyjnego interfejsu użytkownika, oraz mechanizmów zarządzania dokumentacją.”
    Marek Mazurek / Prezes Zarządu i dyrektor generalny Izostal S.A.
  • 2
    „Przed rozpoczęciem projektu wdrożenia nasi konsultanci przeprowadzili dokładną analizę procesów biznesowych realizowanych w firmie Izostal. W jej wyniku większość działań wymagających poprzednio modyfikacji systemowych jest obecnie obsługiwana przy użyciu standardowej funkcjonalności systemu IFS Applications.”
    Mirosław Kamiński / Prezes Zarządu Advanced Business Solutions Sp. z o.o.
Udostępnij
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Góra