+48 22 331 00 51
ul. Grzybowska 2 lok. 36, 00-131 Warszawa

Małe i średnie przedsiębiorstwa

apla_misp

Kilkuosobowe firmy, rodzinne przedsiębiorstwa, nowatorskie start-upy czy rozwijające się firmy szukające swojego miejsca na rynku – znajdą wInfoConsulting wsparcie merytoryczne i technologiczne.

Przygotowane dla sektora MŚP rozwiązania w modelu SaaS pozwolą na korzystanie z nowoczesnych systemów bez konieczności inwestycji w kosztowny sprzęt, utrzymywanie wieloosobowych zespołów IT czy długotrwałego wdrożenia własnego systemu.

 

Rozwiązania dedykowane dla małych i średnich przedsiębiorstw:

BI

Business Intelligence oferowany przez InfoConsulting dla średnich przedsiębiorstw jest nowoczesnym systemem zapewniający dużą elastyczność. Jego wdrożenie przynosi wymierne korzyści wynikające z bieżącej dostępności wysokiej jakości danych. Umożliwia on mobilną obsługę procesu i korzystanie ze sprawozdań i raportów.

Rozwiązanie dostarcza:

  • Bieżące śledzenie wyników działalności, wszystkich istotnych wskaźników efektywności oraz efektów podejmowanych działań rynkowych, łącznie z możliwością dotarcia do danych szczegółowych, poprzez odpowiednio przygotowane pulpity menadżerskie, dostępne także na urządzeniach mobilnych
  • Monitorowanie wyników osiąganych przez poszczególne oddziały i jednostki organizacyjne oraz podejmowanie decyzji w zakresie realizacji projektów, zarządzania ryzykiem, zarządzania zasobami
  • Bieżące monitorowanie i analizę danych rynkowych

Więcej ...

 

Elektroniczny panel pracownika

Autorskie rozwiązanie do zarządzania pracownikami rozproszonymi w terenie pozwala na wyeliminowanie problemów związanych z tradycyjnym dostarczaniem papierowych dokumentów. Umożliwia dystrybucję dokumentów takich jak: PIT11, IMIR (d. RMUA), paski płacowe oraz wiele innych, za pośrednictwem specjalnie przygotowanego narzędzia, bez konieczności ręcznego adresowania i wysyłki listownej.

System zapewnia:

  • Poprawę jakości komunikacji z pracownikami – aplikacja umożliwia uruchomienie kanału komunikacji elektronicznej i gwarantuje uniknięcie komplikacji związanych ze zmianami adresów korespondencyjnych
  • Bezpieczeństwo danych – eOP zapewnienia bezpieczeństwo podczas wymiany poufnych informacji kadrowo-płacowych
  • Oszczędności – aplikacja pozwala na pominięcie dystrybucji dokumentów listami poleconymi oraz obsługę zwrotów

Stały monitoring obiegu dokumentów – system umożliwia bieżące śledzenie akcji dystrybucji dokumentów.

Zobacz:

www.panelpracownika24.pl

Leasing

System InfoConsulting do zarządzania leasingiem to zapewnia kompleksową obsługę całego procesu leasingowego, w oparciu o najnowsze uregulowania prawne i standardy księgowe. Leasing maszyn i urządzeń czy floty znajduje się pod stałą kontrolą, umożliwiając:

  • Pełną obsługę umów leasingowych
  • Optymalne wykorzystanie zasobów
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz przedmiotów leasingu, odpowiadające jednocześnie wymogom ustawy o rachunkowości i ustawy o podatku dochodowym
  • obsługę refinansowania oraz spraw ubezpieczeniowych

Rozwiązanie zapewnia pełną integrację z systemem finansowo-księgowym, zarządzaniem środkami trwałymi, należnościami i windykacją, CRM, raportowaniem, dostępem mobilnym, itp.

Więcej ...

Udostępnij
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Góra