+48 22 331 00 51
ul. Grzybowska 2 lok. 36, 00-131 Warszawa

INFO Reports

Raportowanie dla użytkowników IFS Applications

Reports-ERP-IFSINFO Reports wzbogaca system IFS ApplicationsTM o nową wersję prezentacji danych na raportach systemowych i raportach podręcznych.

Rozszerza możliwości systemu o przygotowanie zbiorów danych do dalszej analizy w narzędziach zewnętrznych. Dzięki integracji INFO Reports z IFS ApplicationsTM klient otrzymuje pakiet standardowych raportów zaspokajających potrzeby informacyjne poszczególnych użytkowników.

  • INFO Reports w pełni zastępuje inne systemy raportowania, zapewniając przy tym wyjątkowe możliwości nieporównywalne z pozostałymi systemami czy też narzędziami raportującymi.
  • Moduł został przygotowany jako integracja na bazie JasperReports i dostosowany tak, aby bezpośrednie raportowanie z bazy danych IFS ApplicationsTM było jeszcze łatwiejsze.
  • Liczne rozwiązania dostępne przy projektowaniu sprawiają że budowanie raportów jest proste i intuicyjne, a przy eksporcie istnieje możliwość dostosowania raportu do formatu wydruku oraz popularnych formatów plików PDF, XLS, HTML czy ODT.

 

 

  • Dzięki wykorzystaniu narzędzia do projektowania raportów JasperSoftStudio (umożliwiającego również konfigurowanie źródeł danych i korzystanie z nich, aby sprawdzić swoje raporty), INFO Reports wyświetla podgląd raportu z możliwością udoskonalenia go.
  • JasperSoftStudio daje możliwość projektowania raportów od zera, albo z jednego z wielu gotowych do użycia szablonów, które są dostępne w narzędziu.
  • Narzędzie wspiera pracę na wielu etapach projektu raportu: kompilacji, wykonania raportu i eksportu dokumentu, wizualizacji.
  • Raporty można zapisywać w dowolnym momencie pod nową wersją po czym publikować i udostępniać wybranym grupom lub użytkownikom.
  • Zawierają wszelkie potrzebne rozwiązania znane z arkuszy kalkulacyjnych, od tabel poprzez wykresy i szereg innych funkcji matematycznych, statystycznych.
Udostępnij
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Góra