+48 22 331 00 51
ul. Grzybowska 2 lok. 36, 00-131 Warszawa

ABS BI 2.0.

Business Intelligence

Business-Intelligence-ERP-IFSNOWĄ ERĘ SYSTEMÓW BUSINESS INTELLIGENCE ZDOMINUJĄ KORPORACYJNE SYSTEMY BI ORAZ SZEROKO ROZUMIANA STANDARYZACJA

Platforma Business Intelligence jest środowiskiem zbudowanym w oparciu o system MicroStrategy. Ułatwia zarządzanie wiedzą organizacji, aby sprawnie realizować cele biznesowe. Stanowi oparcie dla użytkowników biznesowych na każdym etapie cyklu poprawy wyników przedsiębiorstwa.

Użytkownicy przeglądając raporty operacyjne, przechodzą płynnie do analizy przyczyn źródłowych i są alarmowani o istotnych zmianach przez zaprojektowane karty wyników i powiadomienia przesyłane pocztą elektroniczną.

Użytkownicy na każdym etapie mogą tworzyć różne widoki danych, sprawdzać informacje w dowolnych miejscach bazy danych i zmieniać kierunek analiz w celu monitorowania innych kluczowych wskaźników efektywności dla ciągłej poprawy wyników.

Rozwiązanie MicroStrategy jest najwyższej klasy systemem BI, który dzięki swej zaawansowanej architekturze pozwala na integrację z innymi systemami informatycznymi.

 

 

Zobacz film CFO Dashboard przygotowany przez FinCode

Rozwiązanie Business Intelligence jest systemem oferującym szereg zaawansowanych i kluczowych funkcjonalności w celu zapewnienia doskonałej jakości danych i analiz. Posiada predefiniowane elementy architektury semantyki danych biznesowych (tzw. ABS BI Metadata – tj. Atrybuty, Metryki, Transformacje czasowe, KPI, Raporty, Dashboardy, Hierarchie danych, Słowniki, Tłumaczenia).

Rozwiązanie MicroStrategy udostępnia również zaawansowane narzędzia klasy Mobile Business Intelligence, które kierowane są głównie dla kadry zarządzającej i menadżerów wysokiego szczebla. Za pomocą technologii mobilnych dostęp do wszystkich analiz, raportów, kokpitów jest możliwy z poziomu smartfonów i tabletów opartych o systemy iOS, Android i Blackberry.

System ABS BI to wydajna architektura i najlepsze rozwiązanie Mobile Business Intelligence.

Business-Intelligence-FinCode-Microstrategy

BI-Microstrategy

ABS BI to system przechowywania i analizowania danych ułatwiający firmom podjęcie właściwych decyzji i zapewnienie komunikacji na najwyższym poziomie. Aby firma działała sprawnie, niezbędne jest włączenie informacji w system sprawnego administrowania danymi. Nowowczesne zarządzanie wymaga odpowiednich narzędzi IT, które nie tylko oszczędzają czas i zasoby, ale pozwalają w prostszy sposób połączyć wiedzę z kierowaniem przedsiębiorstwa. Wersja mobilna rozwiązania wspomaga bieżące zarządzanie najważniejszymi procesami biznesowymi w firmie.
Partnerami firmy InfoConsulting są światowej klasy liderzy na rynku takich rozwiązań jak systemy klasy Business Intelligence (MicroStrategy®) oraz systemy klasy ERP (IFS Industrial And Financial Systems Poland Sp. z o.o.).
IFS-Microstrategy-partner

ABS BI – dla użytkowników systemu IFS Applications

ABS BI 2.0. to zaawansowane rozwiązanie raportowo-analityczne połączone z możliwością wizualizacji raportów oraz mobilnym dostępem do danych i ich analiz które jest oparte na technologii MicroStrategy wersja 10 i osadzone jest na IFS Information Sources’ach. Dzięki temu  wdrożenie projektu w standardzie trwa bardzo szybko – około miesiąca.

W skład ABS BI 2.0. wchodzi zestaw gotowych analiz, raportów i dashboardów w zakresie sprzedaży, finansów, kontrolingu, logistyki i produkcji.

  • Dzięki rozwiązaniu ABS BI 2.0. klienci będą mogli w oparciu o dane zawarte w analizach, a do tej pory ukryte w standardowych raportach wygenerowanych z IFS Applications dokonywać analizy i podejmować decyzje biznesowe w sposób szybszy i skuteczniejszy.
  • Będą mieli dostęp do bieżącej informacji, a tym samym wiedzy o prowadzonej firmie widząc ją z wielu perspektyw. Dodatkowo jest to podane w prosty, przejrzysty i przyjazny sposób z uwzględnieniem wielorakich form prezentacji (tabele, wykresy, pulpity, karty wyników, wizualizacje)
  • Analizy i raporty są generowane i odświeżane automatycznie bez udziału ludzi zmniejszając tym samym ryzyko pojawienia się błędów.
  • Dodatkowy dostęp do wiedzy o firmie i informacji  poprzez aplikację mobilną umożliwi prowadzenie biznesu z dowolnego miejsca.

Realizacja niestandardowych potrzeb w zakresie analityki i raportowania będzie możliwa do osiągnięcia przez samych użytkowników biznesowych dając im możliwość wprowadzania zmian lub w przypadku bardziej skomplikowanych wyzwań umożliwi ich wykonanie w zdecydowanie szybszym czasie.

Udostępnij
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Góra