+48 22 331 00 51
ul. Grzybowska 2 lok. 36, 00-131 Warszawa

Kadra kierownicza

Kompetencje zespołu

Tworzymy zespół kreatywnych ekspertów w zakresie konsultingu i wdrażania nowatorskich rozwiązań informatycznych.

Stale rozwijamy się i poszukujemy nowych rozwiązań. Dysponujemy bogatym doświadczeniem oraz znajomością najnowszych technologii informatycznych.

Consulting

Wdrożenia

Development IT

Serwis

Outsourcing

Zarząd
miroslaw_kaminski

Mirosław Kamiński

Prezes Zarządu.

Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 1993 – 1994 pracował w firmie Ernst & Young. W latach 1994 – 1998 zajmował się realizacją projektów audytorskich i doradczych w firmie Coopers & Lybrand (obecnie PwC). Jako Menedżer Audytu kierował zespołami projektowymi oraz brał udział w programach szkoleniowych, które obejmowały szkolenia techniczne i menedżerskie. Do września 1999 roku jako Dyrektor ds. Finansów był zaangażowany w początki działalności firmy PUMA w Polsce. W okresie od 1999 r. do 2011 r. obejmował funkcję Dyrektora Finansowego w firmie brokerów ubezpieczeniowych – Grupie Protektor. W 2001 roku objął stanowisko Dyrektora ds. Finansowych w Volvo Financial Services. W latach 2006 – 2011 Dyrektor Naczelny i Prezes Zarządu w nowo powstałej firmie SEB Leasing. Jako szef firmy był odpowiedzialny za cały zakres działalności podmiotu oferującego głównie usługi leasingowe w Polsce. Od marca 2010 roku pełnił funkcję Dyrektora Naczelnego i Prezesa Zarządu w firmie SEB Commercial Finance oraz Szefa departamentu GTS w Skandinaviska Enskilda Banken oddział w Warszawie. Od 2012 r. Prezes Zarządu Advanced Business Solutions Sp. z o.o., obecnie InfoConsulting.
musial-grzegorz

Grzegorz Musiał

Wiceprezes Zarządu

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, stypendysta Universita degli Studi di Trieste. Karierę zawodową rozpoczynał w TM Pressta SA. Od 2002 roku związany z Grupą Doradczą InfoConsulting jako konsultant i kierownik projektów, od kwietnia 2005 roku na stanowisku Prezesa Zarządu. Uczestniczył w ponad 150 projektach doradczych związanych z informatyzacją średnich i dużych przedsiębiorstw. Miłośnik dalekich wypraw offroadowych i rajdów samochodowych (licencja R1 Cross Country).
Kadra kierownicza
krzysztof_deptula

Krzysztof Deptuła

Dyrektor Pionu Serwisu

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydział Elektroniki i Telekomunikacji. Od początku swojej kariery zawodowej związany z IT. Najpierw pracował jako programista mikrokontrolerów w Instytucie Łączności w Warszawie, następnie w latach 1998-2010 jako analityk, kierownik projektów i menadżer w TP SA. Wdrożył m.in. Centrum Zarządzania Aplikacjami, System Zarządzania Ofertą Grupy TP, SelService oraz projekt Online Sales Improvement usprawnijący automatyczną sprzedaż przez kanały elektroniczne. Przez wiele lat odpowiedzialny za nadzór i realizację projektów IT z obszaru Customer Frontend związanych z rozwojem największych środkowoeuropejskich portali telekomowych w Grupie Orange. W latach 2010-2013 realizując zadania Dyrektora Działu Rozwoju Biznesu, Marketingu i Jakości w spółce informatycznej Bazy i Systemy Bankowe, świadczącej usługi dla sektora finansowego poznał funkcjonowanie IT od strony dostawcy. Rozwijał swoje kompetencje w zakresie przygotowania i realizacji strategii obszaru produktowego oraz zapewnienia jakości produktów. Opracował portfolio dedykowanych usług informatycznych w modelu Cloud Computing oraz zbudował nowatorską platformę grywalizacyjną wspierającą innowacyjność firmy.
Ania

Anna Szewczyk

Dyrektor Pionu Wdrożeń

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na Wydziale Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji w zakresie Inżynierii Komputerowej, Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie w zakresie Zarządzania Strategicznego oraz studiów MBA na akredytacji Oxford Brookes University. Certyfikowany Project Manager (PRINCE2 Foundation) i SCRUM MASTER. Z branżą IT związana od 2001 roku. W latach 2001-2007 w firmie RECTOR (aktualnie APATOR RECTOR). Jako menedżer zespołu handlowego była odpowiedzialna za realizację strategii handlowej w obszarze systemów eksploatacji sieci i informacji przestrzennej GIS dla rynku energetycznego. W latach 2007-2012 w Grupie Chemicznej CIECH pełniła rolę Dyrektora Pionu Handlowo-Projektowego i prokurenta w spółce o charakterze IT Shared Services Center. W latach 2012-2013 jako Prezes tej spółki i CIO w Grupie Chemicznej CIECH realizowała transformację obszaru IT, która zaowocowała wysokimi oszczędnościami. W latach 2014-2015 w Orange Polska odpowiedzialna za koordynację portfela 7 programów strategicznych ukierunkowanych na transformację biznesową spółki na bazie wdrożeń systemów w domenach BSS/OSS.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Góra