+48 22 331 00 51
ul. Grzybowska 2 lok. 36, 00-131 Warszawa

O nas

InfoConsulting jest firmą specjalizującą się m.in. we wdrożeniach systemów klasy ERP, Business Intelligence, konsultingu, analizach biznesowych.

Nasze wartości

Tworzymy zespół ekspertów o wysokich kompetencjach, ukierunkowany na dostarczanie naszym klientom zaawansowanych rozwiązań informatycznych, wspierających ich biznes. Dbamy o wszechstronny rozwój, stale doskonaląc swoje umiejętności oraz poszerzając swoją wiedzę. Śledzimy bieżące trendy rynkowe, oferując najlepsze z dostępnych rozwiązań, dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Dlatego osiągamy sukces, nawet w najbardziej zaawansowanych i złożonych projektach.

Jesteśmy zgranym zespołem. Wiemy, że razem możemy więcej osiągnąć, dlatego wzajemnie uzupełniamy się i wspieramy. Budujemy przyjazne i partnerskie relacje z klientami, starając się w pełni zrozumieć ich potrzeby.

Cenimy pomysłowość i innowacyjność. Dzięki otwartości i dzieleniu się wiedzą możemy zaoferować naszym klientom rozwiązania, jakich potrzebują.

jakim obdarzają nas klienci i współpracownicy jest naszym największym kapitałem. Poprzez swoją sumienność i zaangażowanie budujemy wizerunek godnego zaufania partnera biznesowego, dbając o powierzone nam informacje.

Misja: jako wysokiej klasy eksperci, dysponując najnowocześniejszymi systemami informatycznymi, dostarczamy przedsiębiorstwom zaawansowane rozwiązania IT, wspierające procesy zarządcze, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

InfoConsulting tworzy zespół blisko 140 wysokiej klasy analityków, architektów i programistów.

Firma działa na terenie całego kraju, posiada biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku – dzięki czemu może być blisko klientów, niezależnie od ich lokalizacji.

Pomagamy w usprawnieniu organizacji. Uczestniczyliśmy w ponad 200 projektach firm z różnych branż i sektorów.

Doradzamy w wyborze systemu informatycznego, na bazie wnikliwej, wieloaspektowej analizy procesów biznesowych.

Oferujemy kompleksową usługę: od doradztwa, poprzez wdrożenie systemów IT po opiekę serwisową.

W ofercie Spółki znajdują się rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem takie jak: IFS ApplicationsTM, ABS Business Intelligence, ABS Cloud Enterprise, ABS Billing, ABS Reports, CRM. Podejmując współpracę z InfoConsulting otrzymujecie Państwo usługi najwyższej klasy ekspertów w zakresie konsultingu i wdrażania nowatorskich rozwiązań informatycznych. Oferowane przez nas systemy gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, staramy się poszerzać naszą ofertę zgodnie z rosnącymi wymaganiami Klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu, dobrej znajomości technologii informatycznych oraz wiedzy o potrzebach współczesnych przedsiębiorstw wszelkie powierzone nam analizy, projekty i wdrożenia realizujemy terminowo oraz zgodnie z podjętymi przez nas zobowiązaniami.

Nasze kompetencje
Consulting
Wdrożenia
Development IT
Serwis
Outsourcing
enova-erp
IFS-Platinum-partner
microstrategy
esri-gis
ibm
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Góra