+48 22 331 00 51
ul. Grzybowska 2 lok. 36, 00-131 Warszawa

Program staży i praktyk

Program Staży i Praktyk w InfoConsulting koordynuje Pion HR i Komunikacji. Naszym celem jest przygotowanie Stażystów do pracy na samodzielnym, ambitnym stanowisku i wsparcie w skutecznym budowaniu początków własnej kariery zawodowej. Aby Program Staży i Praktyk był kamieniem węgielnym przyszłej kariery dla młodych ludzi, przygotowaliśmy coś specjalnego: odpowiednie wsparcie Mentora oraz możliwość uzyskania specjalistycznych kompetencji w branży konsultingowo – informatycznej. Kandydaci, w zależności od obranych przez nich kierunków studiów, mogą zdecydować się na staż lub praktyki w następujących zespołach:

 • Programistów (w Dziale Wdrożeń ERP oraz Dziale Serwisu)
 • Konsultantów w Dziale Wdrożeń ERP i Serwisu (specjalizacja HR, finanse, dystrybucja, produkcja i remonty, billing i eBOK)
 • Konsultantów w Pionie Rozwoju Usług i Produktów (specjalizacja Business Intelligence).

FAQ

Staż – TAK
Praktyka – NIE

STAŻ
Max. czas trwania stażu to 12 miesięcy. Istnieje możliwość kontynuacji współpracy po zakończeniu stażu.

PRAKTYKA
Praktyki studenckie realizowane są w terminach ustalanych indywidualnie, przy uwzględnieniu potrzeb Działu oraz preferencji Praktykanta.

Staże i praktyki prowadzimy przez cały rok

STAŻ
Dyspozycyjni Studenci IV i V roku, jak również Absolwenci kierunków: matematyka finansowa, inżynieria produkcji, finanse, zarządzanie i pokrewne, informatyka, teleinformatyka, fizyka, elektronika i pokrewne.

PRAKTYKA
Studenci II – V roku studiów kierunków: matematyka finansowa, inżynieria produkcji, finanse, zarządzanie i pokrewne, informatyka, teleinformatyka, fizyka, elektronika i pokrewne.

Każdy Stażysta/Praktykant ma przydzielonego Opiekuna merytorycznego

Pion HR i Komunikacji wspiera w poznaniu kultury organizacyjnej InfoConsulting

Oferujemy szkolenia wewnętrzne i dajemy możliwość poznania specyfiki branży konsultingowo-informatycznej oraz oferty InfoConsulting

Opiekunowie zadbają abyś uczestniczył w pracach projektowych

Dobrą atmosferę pracy

Płatny staż z możliwością przedłużenia współpracy

Pozyskanie specjalistycznych kompetencji w branży konsultingowo-informatycznej

Pracę wykorzystaniem najnowszych technologii i standardów

Realizację projektów dla największych polskich przedsiębiorstw

Elastyczne godziny pracy i możliwość zatrudnienia

Bogatą ofertę szkoleń i rozwoju zawodowego

Na kogo czekamy?

W InfoConsulting Studenci i młodzi Absolwenci mają możliwość zdobycia swojego pierwszego doświadczenia zawodowego w poszczególnych działach firmy, uczestnicząc w Programie Staży i Praktyk. Nasze oczekiwania wobec Kandydatów mogą różnić się w zależności od tego, na jakie stanowisko dana osoba aplikuje, czy jest to staż czy też praktyka. Niemniej jednak u wszystkich kandydatów aplikujących do naszej firmy poszukujemy:

motywacji i pasji

umiejętności pracy w zespole

umiejętności analitycznego myślenia

znajomości języka angielskiego

komunikatywności, sumienności i zaangażowania

elastyczności

chęci do nauki i rozwoju

zorientowania na realizację celu

Naszą strategią jest zatrudnianie młodych osób i wspieranie ich rozwoju w naszej firmie. Poszukujemy ludzi z potencjałem, którzy chcą zdobywać nowe doświadczenia i świadomie budować swoją ścieżkę kariery.

Proces rekrutacji

Ocena aplikacji

Wywiad telefoniczny

Rozmowa kwalifikacyjna

Decyzja o przyjęciu na staż lub praktykę

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@infoconsulting.pl Pierwszym krokiem jest analiza nadesłanego CV w odniesieniu do oczekiwań na danym stanowisku. Dokumenty aplikacyjne są cennym źródłem informacji o doświadczeniu i kwalifikacjach Kandydata. Jeśli aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, przeprowadzamy wywiad telefoniczny.

Kandydatów spełniających określone przez nas kryteria zapraszamy do udziału we wstępnej rozmowie – wywiadzie telefonicznym. Prosimy wówczas o przeznaczenie na rozmowę ok. 30 minut.

Najlepszych Kandydatów zapraszamy na spotkanie bezpośrednie prowadzone przez Przełożonego danego Zespołu/Działu oraz przedstawiciela Pionu HR i Komunikacji. Na tym etapie rozmawiamy o kwalifikacjach Kandydata, wiedzy merytorycznej, ewentualnym doświadczeniu oraz motywacji do pracy. Sprawdzamy także predyspozycje osobowościowe. Podczas spotkania weryfikujemy również znajomość języków obcych.

Po zakończeniu procesu rekrutacji i podjęciu decyzji o wyborze kandydata informujemy wszystkie osoby uczestniczące w spotkaniach. Staże w InfoConsulting są płatne. Najlepsi Stażyści po zakończonym stażu mają szansę na dalsze zatrudnienie na stanowiskach specjalistycznych.

Co mówią o nas nasi Stażyści?
 • Staż w InfoConsulting umożliwił mi zdobycie umiejętności i poznanie specyfiki funkcjonowania systemu klasy ERP. Pozyskałam wiedzę z zakresu szkoleń, mających na celu wdrożenie systemu IFS Applications™ u klienta. Ogromnym atutem Programu Stażu była miła atmosfera pracy, którą tworzył zespół. W jego skład wchodzą profesjonaliści, będący jednocześnie bardzo sympatycznymi i otwartymi ludźmi, z chęcią dzielą się wiedzą. Udział w Programie Staży i Praktyk na pewno pozytywnie wpłynie na przyszłość mojej kariery zawodowej.
  Karolina / Stażystka
 • Wybierając temat pracy magisterskiej zdecydowałam się pójść w stronę systemów ERP. Cieszę się, że mogłam odbyć staż właśnie w tej branży i chciałabym związać swoją przyszłość z InfoConsulting.
  Paulina / Stażystka
 • Program Staży i Praktyk w InfoConsulting zapewnia możliwość współpracy z doświadczonymi profesjonalistami, Mentorami, Kierownikami, którzy doskonale znają swój obszar działania. Zdobyłem nową umiejętność z zakresu systemu ERP - specjalizacja Kadry i Płace, co jest cenne, ponieważ dzięki temu miałem doskonałą okazję do wykorzystania wiedzy zdobytej na studiach oraz zweryfikowania jej w praktyce. Oprócz kwalifikacji merytorycznych podczas stażu zdobyłem także umiejętność współpracy z zespołem w ramach wzajemnego dzielenia się wiedzą.
  Dawid / Stażysta
 • Staż odbywa się w naprawdę miłej atmosferze. Zawsze mogłam liczyć na pomoc koleżanek i kolegów i to nie tylko ze swojego działu. Kompetencje, które nabyłam podczas stażu to połączenie wiedzy zdobytej na studiach z praktyką, rozwinięcie umiejętności interpersonalnych oraz pracy w zespole, ale przede wszystkim mogłam zweryfikować uniwersyteckie idee z „prawdziwym życiem".
  Paulina / Stażystka
 • Podczas stażu miałam okazję znacznie poszerzyć swoją wiedzę i pracować z ciekawymi ludźmi, na których wsparcie zawsze mogłam liczyć.
  Aneta / Stażystka
 • Staż w InfoConsulting jest różny od staży/praktyk w innych firmach – od samego początku firma inwestuje w stażystę i umożliwia mu wyjazdy z konsultantami, kierownikami projektów do klienta, gdzie może się uczyć jak praca na danym stanowisku wygląda w praktyce. Stażyści uczestniczą w różnego typu warsztatach, na których można poznać zagadnienia związane z firmą”
  Tomasz / Stażysta
enova-erp
IFS-Platinum-partner
microstrategy
esri-gis
ibm
microsoft-data-platform
oracle
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Góra