+48 22 331 00 51
ul. Grzybowska 2 lok. 36, 00-131 Warszawa

Proces rekrutacji

W InfoConsulting przykładamy dużą wagę do prowadzonych przez nas procesów rekrutacji. Dbamy o jednolite standardy rekrutacyjne określające etapy, metody i dobór dedykowanych narzędzi. Uważamy, że proces ten powinien przebiegać w profesjonalnej i partnerskiej atmosferze.

Jak wziąć udział w rekrutacji?

Jeżeli zainteresowała Cię oferta pracy opublikowana na naszej stronie i chcesz wziąć udział w prowadzonym przez nas procesie rekrutacji skorzystaj z formularza on-line, do którego pokieruje Cię przycisk „Aplikuj” udostępniony w ogłoszeniu. Uzupełnienie formularza potrwa do 5 minut. W trakcie zostaniesz poproszony o dołączenie swojego aktualnego CV i opcjonalnie listu motywacyjnego.

Etapy rekrutacji

Wywiad telefoniczny

Kandydatów spełniających określone przez nas kryteria zapraszamy do udziału we wstępnej rozmowie – wywiadzie telefonicznym. Prosimy wówczas o przeznaczenie na rozmowę ok. 30 minut.

Rozmowa kwalifikacyjna

Najlepszych kandydatów zapraszamy na spotkanie bezpośrednie prowadzone przez przełożonego oraz przedstawiciela działu HR. Na tym etapie będziemy rozmawiać z Tobą o Twoich kwalifikacjach, wiedzy merytorycznej, doświadczeniu zawodowym oraz motywacji do pracy. Sprawdzimy także Twoje predyspozycje osobowościowe. Podczas spotkania zweryfikujemy również znajomość języków obcych.

Decyzja o zatrudnieniu

Po zakończeniu procesu rekrutacji i podjęciu decyzji o wyborze kandydata informujemy wszystkie osoby uczestniczące w spotkaniach.

Narzędzia rekrutacyjne

W trakcie procesu rekrutacyjnego stosujemy różne narzędzia rekrutacyjne takie jak: testy, case study, prezentacje na zadany temat.

Przejrzyj najnowsze oferty.

Zapoznaj się z najnowszymi ofertami pracy i praktyk organizowanych przez InfoConsulting.

Przejdź do ofert
enova-erp
IFS-Platinum-partner
microstrategy
esri-gis
ibm
microsoft-data-platform
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Góra