+48 22 331 00 51
ul. Grzybowska 2 lok. 36, 00-131 Warszawa

Partnerstwa

IFS

Firma IFS™ jest uznanym liderem w dziedzinie rozwijania i dostarczania oprogramowania dla przedsiębiorstw do planowania zasobów przedsiębiorstwa (Enterprise Resources Planning; ERP), zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (Enterprise Asset Management; EAM) oraz zarządzania obsługą serwisową (Enterprise Service Management; ESM). Firma IFS pomaga klientom z wybranych sektorów rynku skupić się na swojej podstawowej działalności biznesowej, zwiększyć elastyczność działania i osiągać korzyści z wprowadzanych zmian. Założona w 1983 r. firma IFS jest spółką prawa publicznego (XSTO:IFS). Firma IFS obsługuje ponad 2400 klientów na całym świecie za pośrednictwem lokalnych oddziałów i poprzez rosnącą sieć swoich partnerów.

MicroStrategy

Założona w 1989 r. firma MicroStrategy jest wiodącym dostawcą korporacyjnych platform oprogramowania Business Intelligence (BI), Mobile Intelligence oraz Social Intelligence. Platforma MicroStrategy BI umożliwia organizacjom na całym świecie analizę dużej ilości danych przechowywanych w przedsiębiorstwie, w celu lepszego podejmowania decyzji biznesowych. Firmy wybierają rozwiązania MicroStrategy ze względu na łatwość ich użytkowania, złożone analizy i wysoką skalowalność danych użytkownika. Platforma MicroStrategy Mobile Intelligence pomaga firmom i organizacjom budować, wdrażać i utrzymywać mobilne aplikacje szeregu rozwiązań poprzez osadzanie inteligentnych transakcji i multimediów w aplikacji. Aplikacja MicroStrategy Social Intelligence pomaga przedsiębiorstwom wykorzystać siłę społecznościowych sieci dla marketingu oraz e-commerce. Firma oferuje również pakiet bezpłatnych, przyjaznych aplikacji dla klientów używających technologii MicroStrategy i jego autorskiej platformy Cloud.
Firma dostarcza InfoConsulting rozwiązanie MicroStrategy BI, które jest fundamentem ABS BI.

Microsoft

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą produktów i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych. Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft jest system operacyjny Windows.

IBM

IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki.

enova365

enova365 to system XXI wieku – otwarty na współczesny biznes i zaawansowany technologicznie. Łączy łatwość obsługi z ogromem możliwości, które powinien oferować dobry system ERP/CRM. Wspiera nowoczesne metody zarządzania i zapewnia optymalizację procesów firmy. Pozwala planować podejmowane w firmie działania, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać bieżących analiz na podstawie unikalnych raportów i zestawień.

Streamsoft Prestiż

System Streamsoft Prestiż posiada mocno rozbudowany moduł do Zarządzania Produkcją, dzięki czemu wybrało nas już ponad 300 firm produkcyjnych. Wiele gotowych funkcjonalności pozwala na zastosowanie systemu również w innych branżach, takich jak np. handlowa czy usługowa.

Oracle

Oracle to międzynarodowa firma będąca liderem wśród dostawców kompleksowych i zintegrowanych rozwiązań informatycznych oraz sprzętu IT. W swojej ofercie posiada bazy danych, narzędzia programistyczne i oprogramowanie warstwy pośredniej, jak również zestaw gotowych aplikacji biznesowych.

ZOSTAŃ PARTNEREM InfoConsulting!

Chcesz przystąpić do programu partnerskiego InfoConsulting? Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Góra